Vaši zákazníci sú naši zákazníci

Ak vám vlastná zákaznícka podpora nedáva ekonomický zmysel, nechajte to na nás. O vašich klientov sa postaráme ako o vlastných.

Ako vám dokážeme pomôcť pri starostlivosti o zákazníkov

  • Zákaznícka linka, email, aj live chat

  • Informácie o produktoch a objednávkach

  • Efektívne riešenie reklamácií

foto-zakaznici

Zákaznícka linka, email, aj live chat

Náš tím je vyškolený v oblasti komunikačných zručností, riešenia problémov a poskytovania informácií. Sme pripravení zodpovedať otázky zákazníkov, riešiť ich obavy a poskytnúť vždy individuálne prispôsobené riešenia. Tak, aby každý kontakt vašej značky so zákazníkom bol pozitívnou skúsenosťou.

Vždy presné informácie o ponuke a objednávkach

Našou prioritou je, aby vaši zákazníci mali jednoduchý prístup ku spoľahlivým informáciám. Naši operátori sú vyškolení tak, aby čo najefektívnejšie klientovi poskytli prehľad o vašich produktoch, službách či stave objednávky.

Efektívne riešenie reklamácií

Veríme, že aj reklamácia môže byť pre zákazníka pozitívnou skúsenosťou a môže posilniť jeho vzťah k vašej značke. Vďaka našim skúsenostiam a dôrazom na empatiu dokážeme riešiť nepríjemnosti efektívne pre vášho klienta, aj pre vás.

Ako to prebieha

Zadáte svoje požiadavky

Chceme porozumieť vášmu biznisu, cieľovej skupine a preferovaným službám. Vďaka tomu vieme prispôsobiť naše stratégie a kampane tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám.

Pripravíme akčný plán

Zostavíme akčný plán, ktorý bude obsahovať návrh našej stratégie, kanálov komunikácie a taktiky, ktoré budeme implementovať predosiahnutie vašich cieľov.

Vyhodnocujeme a optimalizujeme

Systematicky monitorujeme výkonnosť služieb a vyhodnocujeme úspešnosť našich aktivít. Optimalizujeme a prispôsobujeme stratégie tak, aby sme pre vás dosiahli čo najlepšie výsledky.

Dohodnite si konzultáciu

Zákazníci sú zmyslom vášho podnikania. A my v crewnet vieme, kde sú a ako sa k nim dostať. Alebo ako si dlhšie udržať tých súčasných.

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu a zvyšok nechajte na nás.

Oboznámil/a som sa a súhlasím s poučením o spracovaní osobných údajov *

Odoslať formulár
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Ďakujeme za prejavený záujem

Zanechajte nám vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať

Oboznámil/a som sa a súhlasím s poučením o spracovaní osobných údajov *

Odoslať
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.