Ak chcete dobývať, musíte poznať teritórium

Predtým, než začnete konať, zistite si čo najviac informácií o tom, čo sa deje na trhu. Dramaticky tým zvýšite pravdepodobnosť, že urobíte iba správne rozhodnutia.

Ako vám dokáže pomôcť prieskum trhu

  • Kvalitné dáta pre tvorbu produktov a služieb

  • Poznanie trhu ako nástroj budovania značky

  • Udržiavanie vzťahu so zákazníkmi

foto-zakaznici

Kvalitné dáta pre tvorbu produktov a služieb

Prostredníctvom prieskumu dokážete získať hodnotné insighty od tých najpovolanejších - spotrebiteľov - ktoré vám pomôžu správne nastaviť, či upraviť ponuku produktov a služieb.

Poznanie trhu ako nástroj budovania značky

Spoznajte svoju cieľovú skupinu, jej správanie, jej potreby, aj to, čo si o vašej značke myslí. Od týchto informácií do veľkej miery závisí úspešnosť vášho biznisu.

Udržiavanie vzťahu so zákazníkmi

Prieskum je aj nástrojom udržiavania vzťahu so zákazníkom. Ak sa zákazníkov pýtate na názor, dávate im najavo, že vám na nich záleží a zároveň sa im pripomínate.

Ako to prebieha

Zadáte svoje požiadavky

Chceme porozumieť vášmu biznisu, cieľovej skupine a preferovaným službám. Vďaka tomu vieme prispôsobiť prieskumy tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám.

Pripravíme akčný plán

Zostavíme akčný plán, ktorý bude obsahovať návrh našej stratégie, kanálov komunikácie a taktiky, ktoré budeme implementovať v rámci prieskumu.

Prieskumy formou CATI

Realizujeme prieskumy formou CATI – telefonického dopytovania. Na základe vami zostaveného dotazníka a databázy, pripravíme tím operátorov, ktorí vám zabezpečia kvalitný a rýchly zber dát potrebných pre vaše podnikanie.

Dohodnite si konzultáciu

Zákazníci sú zmyslom vášho podnikania. A my v crewnet vieme, kde sú a ako sa k nim dostať. Alebo ako si dlhšie udržať tých súčasných.

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu a zvyšok nechajte na nás.

Oboznámil/a som sa a súhlasím s poučením o spracovaní osobných údajov *

Odoslať formulár
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Ďakujeme za prejavený záujem

Zanechajte nám vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať

Oboznámil/a som sa a súhlasím s poučením o spracovaní osobných údajov *

Odoslať
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.