Len tie najlepšie leady

Pracujte so svojimi leadmi efektívne. AI scoring systém Scythian pre vás vyhodnotí, ktoré sa oplatí osloviť s ponukou.

Čo je Scythian?

Vyvinuli sme nástroj, ktorý s pomocou umelej inteligencie dokáže vyhodnotiť kvalitu leadov a vyselektuje iba tie s najväčším potenciálom.

Vďaka tomu, že dostanete na podnose iba leady s vysokou pravdepodobnosťou konverzie, nemusíte mrhať časom, energiou a peniazmi na oslovovanie neperspektívnych zákazníkov. Idete takmer na istotu, mierite priamo do čierneho.

Nepoznáme efektívnejšiu cestu na zvyšovanie predajov. A vy?

Hádajte prečo práve Scythian

Scythians, alebo Skýti, boli príslušníci stredoázijského kmeňa, ktorý sa preslávil svojimi bojovými schopnosťami. Vynikali najmä narábaním s lukom a presnosťou streľby aj počas jazdy na koni.
Práve ich precíznosť nás inšpirovala pri výbere názvu nástroja Scythian, ktorý pri selekcii kvalitných leadov dokáže triafať "ako Skýt".

Ako vám dokážeme pomôcť pri manažmente leadov

  • Pomôžeme vám nájsť nových zákazníkov

  • Pomôžeme vám lepšie vyťažiť existujúcich zákazníkov

  • Poskytneme vám nástroje na efektívny predaj

  • Poskytneme vám prehľadný online reporting

Sme všade tam, kde sú vaši zákazníci

  • Socialne siete

  • Mobil

  • Email

  • Web

  • Chat

foto-zakaznici

Noví zákazníci vďaka Scythianu

Klasické spôsoby hľadania zákazníkov zlyhávajú. Čo fungovalo včera, dnes už nemusí. Lead scoring systém Scythian využíva najnovšie poznatky zákazníckej psychológie a inovatívne technológie na to, aby zvýšil kvalitu databázy kontaktov a mieru konverzie leadov.

Lepšie vyťaženie existujúcich zákazníkov vďaka Scythianu

Scythian dokáže pracovať s novými aj s existujúcimi databázami kontaktov.

Scythian dokáže:

Analyzovanie výsledkov kampaní
Selektovanie kvalitných leadov s potenciálom konverzie
Identifikovanie oblastí, na ktorých potrebujete zapracovať

Zdrojový kód vášho úspechu

Vyvinuli sme vlastný lead scoring system Scythian, ktorý sa na základe dát učí vyhodnocovať kvalitu leadov, podľa toho, čo váš biznis aktuálne potrebuje.

Mockup

Nástroje, ktoré zefektívnia predaj

Ak sa rozhodnete pre Scythian, okrem nových leadov vám poskytneme aj moderné a efektívne nástroje na riadenie obchodu a CRM. Vďaka tomu budete mať lepší prehľad o kontaktoch, obchodných príležitostiach, aj o výkonnosti predajcov.

Online reporting pre dokonalý prehľad

Získate takisto aj online reportingové nástroje, ktoré vám zabezpečia vždy aktuálne informácie o plnení cieľov (napríklad náklady, či počty zákazníkov).

Vďaka dátam v reálnom čase sa budete vedieť lepšie a rýchlejšie rozhodovať.

Ako to prebieha

Zadáte svoje požiadavky

Chceme porozumieť vášmu biznisu, cieľovej skupine a preferovaným typom leadov. Vďaka tomu vieme prispôsobiť stratégie a kampane tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám a generovali tie správne leady.

Pripravíme akčný plán

Zostavíme akčný plán, ktorý bude obsahovať návrh stratégie, kanálov komunikácie a taktiky, ktoré budeme implementovať pre generovanie leadov, ktoré zodpovedajú vašej cieľovej skupine.

Generujeme leady a optimalizujeme

Systematicky monitorujeme výkonnosť generovania leadov a vyhodnocujeme úspešnosť našich aktivít. Optimalizujeme a prispôsobujeme stratégie tak, aby sme pre vás dosiahli čo najlepšie výsledky.

Dohodnite si konzultáciu

Zákazníci sú zmyslom vášho podnikania. A my v crewnet vieme, kde sú a ako sa k nim dostať. Alebo ako si dlhšie udržať tých súčasných.

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu a zvyšok nechajte na nás.

Oboznámil/a som sa a súhlasím s poučením o spracovaní osobných údajov *

Odoslať formulár
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Ďakujeme za prejavený záujem

Zanechajte nám vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať

Oboznámil/a som sa a súhlasím s poučením o spracovaní osobných údajov *

Odoslať
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.